3-1-re győzött, így az Arsenalt megelőzve már az 5. a Manchester United az angol Premier League tabelláján.
A héten edzőt váltott Middlesbrough otthonában lejátszott vasárnapi találkozón a Vörös Ördögök már 2-0-ra is vezettek Fellaini fejesével és Lingard hatalmas bombájával, és bár Gestede szépített, végül a hatodik pozícióból hosszú idő után ellépő MU behúzta a három pontot.
Méghozzá 3-1-s sikerrel: a 93. percben Valencia a korábbi manchesteri (és barcelonai) kapus, Victor Valdés kapitális bakiját használta ki, beállítva a végeredményt.
És még némi adalék a meccshez: Harapásos balhé a Premier League-ben - videó
PREMIER LEAGUE, 29. FORDULÓ:
Middlesbrough – Manchester United 1-3 (Gestede 77., ill. Fellaini 30., Lingard 62., Valencia 93.)
{div}{module midmuvideo}{/div}
TABELLA: A Premier League állása itt - kattints!
Átigazolások
Anorthosis
Kiss Tamás
Az Anorthosis Famagusta 2027-ig meghosszabbította Kiss Tamás szerződését.
ZTE
Diogo Silva
A ZTE szerződtette Diogo Silvát, aki 2028 nyaráig szóló szerződést írt alá, egyéves hosszabbítási opcióval.
MTK Budapest
A Sparta Praha igazolt az MTK-tól
A cseh Sparta Praha kivásárolta a szerződéséből az MTK Budapest 18 éves védőjét, Vitályos Viktort, de a játékos a tavaszi idényben még a magyar klubot erősíti.