Ő a Premier League legkevesebbet kereső játékosa

Bemutatkozott az angol élvonalban, fizetésén hüledezik Anglia.
Dudás Gábor 2016. november 21., hétfő 6:32
Bemutatkozott az angol élvonalban, fizetésén hüledezik Anglia.
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 21., hétfő 6:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

17 évesen debütálhatott az angol Premier League-ben a Hull City tehetséges futballistája, Josh Tymon, aki 68 percet játszott a Sunderland ellen 3-0-ra elveszített találkozón.

Nem első meccse, hanem fizetése miatt került azonban a hírekbe a tini, miután kiderült, hogy hetente mindössze 150 fontot(!), azaz nagyjából 54 ezer forintot keres, ami egészen hihetetlennek hangzik ismerve a topliga kereseti lehetőségeit.

Miután azonban állítólag az Arsenal és az Everton is érdeklődik iránta, klubja feltehetően emelhet majd fizetésén. Lenne hová…

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz