Sergio Agüero bajba kerülhet.
Bár a játékvezető nem láttam az esetet, így a megérdemelt (sárga? piros?) lapot sem osztotta ki a Manchester City argentin csatárának, Sergio Agüerónak, amikor az lekönyökölte a West Ham játékosát, Winston Reidet, utólag eltilthatják a támadót.
A Mirror cikke szerint vizsgálni fogják az esetet, és akár három meccset is kaphat a támadó, aki így a United elleni derbit (szeptember 10.), valamint a Bournemouth és a Swansea elleni bajnokit is kihagyhatná. Reidet egyébként le is kellett cserélni az eset után, el is ment a hangja az ütés következtében.
Agüero kiesése még a City gazdag keretét ismerve is komoly érvágás lenne Pep Guardiola listavezető csapatának, hiszen a csatár eddigi négy szezonbeli tétmeccsén hat gólt szerzett.
Ki nyeri a manchesteri derbit? MU vagy City? - fogadj és nyerj itt!
Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.