Fotó: twitter.com/mancity
A 35. perctől emberhátrányban játszó Arsenal nem volt egy súlycsoportban a Manchester Cityvel.
A címvédő Manchester City 5-0-ra kiütötte a vendég Arsenalt a labdarúgó Premier League harmadik fordulójának szombati nyitómérkőzésén. A Manchester City 2015 óta veretlen a bajnokságban az Ágyúsokkal szemben.
A találkozót megelőzően adták át az Etihad Stadionnál a klub két korábbi kiválóságának, a spanyol David Silvának és a belga Vincent Kompanynak a szobrát.
Premier League, 3. forduló:
Manchester City-Arsenal 5-0 (Gündogan 7., F. Torres 12., 84., Gabriel Jesus 43., Rodri 53.)
Kiállítva: Xhaka (35. - Arsenal)
(MTI)
Vincent Kompany és David Silva szobra
Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.