Fotó: twitter.com/mancity
A 35. perctől emberhátrányban játszó Arsenal nem volt egy súlycsoportban a Manchester Cityvel.
A címvédő Manchester City 5-0-ra kiütötte a vendég Arsenalt a labdarúgó Premier League harmadik fordulójának szombati nyitómérkőzésén. A Manchester City 2015 óta veretlen a bajnokságban az Ágyúsokkal szemben.
A találkozót megelőzően adták át az Etihad Stadionnál a klub két korábbi kiválóságának, a spanyol David Silvának és a belga Vincent Kompanynak a szobrát.
Premier League, 3. forduló:
Manchester City-Arsenal 5-0 (Gündogan 7., F. Torres 12., 84., Gabriel Jesus 43., Rodri 53.)
Kiállítva: Xhaka (35. - Arsenal)
(MTI)
Vincent Kompany és David Silva szobra
Átigazolások
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
FTC
Aleksandar Cirkovic
Sajtóhírek szerint lengyel kérő jelentkezett be a Ferencváros szélsőjéért - Aleksandar Cirkovic így végleg távozhat a klubtól.