Rashford és Herrera góljával nyertek 2-0-ra a Vörös Ördögök az Old Traffordon. José Mourinho húzásai nagyon ültek, Ibrahimovic pedig csak nagyjából tíz percet kapott csereként.
A Manchester United sikerével végződött José Mourinho jelenlegi és volt csapatának vasárnapi rangadója, a Premier League 33. fordulójában.
A 2-0-s siker Rashford és Herrera góljával jött össze a hazaiaknak, akik ezzel nyílttá tették az aranyéremért folytatott versengést: a Chelsea előnye négy pontra olvadt a Tottenham előtt!
Mourinho egyébként nem csak Rashford vagy Lingard csapatba állításával húzott nagyot, de azzal is, hogy a gólt és gólpasszt jegyző spanyolt külön ráállította Eden Hazardra.
Zlatan Ibrahimovicot pedig kihagyta a kezdőből a portugál, a svéd csillag csak a 83. percben lépett pályára.
PREMIER LEAGUE, 33. FORDULÓ:
Manchester United – Chelsea 2-0 (Rashford 7., Herrera 49.)
Korábban: WBA – Liverpool 0-1 (Firmino 46.)
TABELLA: Az angol bajnokság állása itt - kattints!
Átigazolások
Ajka
3 távozó
Három Ajka-játékos: Bogdán Hunor, Lakatos Márk és Rideg Ábel már nem kezdte meg a január 2-án kezdődő felkészülést az NB II-es csapattal, mindannyian máshol folytatják pályafutásukat. (fcajka.hu)
ETO/Girona
Ajánlat Piscsurért
Úgy tudjuk, az ETO FC elutasította a Girona első ajánlatát, amit Olekszandr Piscsurért tett a spanyol klub.
Szpari
Huszti próbázik
Huszti Andrást jelenleg a Nyíregyháza csapata teszteli. A védő a Csíkszereda elleni szerdai felkészülési mérkőzésen már a kispadon foglal helyet.