Nem hibázott az Arsenal és a City a kupában, sokgólos meccsek a Premier League-ben

Esélyeshez méltóan győzött a Manchester City az FA-kupában a Middlesbrough otthonában.
Csakfoci Admin 2017. március 11., szombat 14:26
Szerző: Csakfoci Admin 2017. március 11., szombat 14:26

A szenzációt és meglepetést rendszeresen szolgáltató FA-kupa szombat délutáni negyeddöntője ezúttal a papírforma szerint alakult. Az előzetesen is jóval esélyesebbnek tartott Manchester City már a 3. percben vezetést szerzett, végül kettő nullára győzött a Middlesbrough otthonában. A végig fölényben futballozó, sok helyzetet kialakító vendégek továbbjutottak, és már a legjobb négy között vannak a nagy múltú, rangos sorozatban.

Middlesbrough - Manchester City 0-2 (Silva 3., Agüero 67.)

Az Arsenal is követte ide a Világoskékeket, a londoniak 5-0-val intézték el a Lincoln Cityt.

Arsenal-Lincoln 5-0 (Walcott 45., Giroud 53., Waterfall 58. - öngól, Sanchez 72., Ramsey 75.)

Az FA-kupa mellett az első osztály küzdelmei is zajlanak ma Angliában, és három mérkőzésen tizenegy gól született. Kifejezetten érdekesre sikeredett a Bournemouth és a West Ham összecsapása, melyen a hazaiak úgy nyertek, hogy az első félidőben két büntetőt is kihagytak, az egyiket a később mesterhármast szerző King.

Everton - West Brom 3-0 (Mirallas 39., Schneiderlin 45+1., Lukaku 82.)

Hull City - Swansea 2-1 (Niasse 69., 78. ill. Mawson 90+1.)

Bournemouth - West Ham 3-2 (King 31., 48., 90. ill. Antonio 10., Ayew 83.)

ÍGY FEST A PREMIER LEAGUE TABELLÁJA!

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)