A Newcastle United 2-1-re legyőzte a Tottenham Hotspurt idegenben, az angol Premier League 13. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
Az alig több mint egy éve szaúdi többségi tulajdonba került és ezzel a világ leggazdagabb csapatai közé lépő Newcastle már az első félidőben kétgólos előnyre tett szert Londonban. A több helyzetet kialakító Tottenham ugyan a fordulás után nem sokkal csapatkapitánya, Harry Kane révén szépített, pontot végül nem tudott szerezni a rangadón.
A Spurs így a Manchester United után a Newcastle Unitedtól is vereséget szenvedett, a negyedik helyre fellépő Szarkák ráadásul már csak két ponttal vannak lemaradva Antonio Conte még dobogós együttesétől.
Premier League, 13. forduló:
Tottenham Hotspur – Newcastle United 1-2 (Kane 54., ill. Wilson 31., Almiron 40.)
Hétfőn:
21:00: West Ham United – Bournemouth
Korábban:
Olvastad már?
Premier League: Lefékezték az Arsenal őrült rohanását - videók
A listavezető Arsenal sorozatban aratott négy győzelem után döntetlent játszott a Southampton otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 13. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Elolvasom
Átigazolások
Kispesten folytathatja
Deian Boldor
A csakfoci.hu információi szerint Deian Boldor közel áll ahhoz, hogy a Budapest Honvéd FC játékosa legyen.
ETO
Borbély Balázs
"Nem szeretnék ezzel foglalkozni és nem is akarom ezt kommentálni. A szerződésem 2027-ig Győrhöz köt, és itt a pont" - mondta a Kisalföldnek Borbély Balázs, amikor az FTC-s pletykákról kérdezték.
Fradi
Makreckis Törökországban?
A négy nagy török csapatnál - Galatasaray, Fenerbahce, Besiktas Trabzonspor - lehet képben Cebrail Makreckis megszerzése.