Sokba került a 7 perces játék Fellaininek - hetekre kidőlt

Súlyosan megsérültek Marouane Fellaini térdszalagjai, így kénytelen két hónapot kihagyni a Manchester United belga játékosa.
Csakfoci Admin 2018. február 2., péntek 6:29
Súlyosan megsérültek Marouane Fellaini térdszalagjai, így kénytelen két hónapot kihagyni a Manchester United belga játékosa.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 2., péntek 6:29

A Manchester United középpályása, Marouane Fellaini a Tottenham elleni (2-0) mérkőzés 63. percében lépett pályára csereként, ám hét perccel később a spanyol Ander Herrera váltotta. Sokan érthetetlenül álltak a csere előtt, de a hírek szerint a belga térdszalagjai megsérültek.

Az első diagnózis szerint 6-8 hetes kihagyás vár rá, ami komoly érvágás lehet José Mourinhónak a február 21-én esedékes Sevilla elleni BL-nyolcaddöntő előtt.

Átigazolások
Honvéd/Újpest
Piscitelli Kispestre tart
Az NB I-be visszajutó Budapest Honvédban folytathatja pályafutását a lilákat elhagyó olasz kapus, Riccardo Piscitelli. (Öltözőn túl)
Paks
Ádám Martin távozik
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci múlt héten előre jelzett: nem hosszabbítja meg a június végén lejáró szerződését Ádám Martin, a labdarúgó NB I-ben bronzérmes Paksi FC támadója.
Mezőkövesd
Tóth Balázs érkezhet
A Csakfoci információi szerint a Csákvár éléről távozó Tóth Balázs Mezőkövesden folytathatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz