Premier League: Az MU vetett véget a derbin a City rémuralmának - videó

A Machester United 2-0-ra nyert az éllovas Manchester City otthonában az angol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának vasárnapi rangadóján.
Dudás Gábor 2021. március 7., vasárnap 21:28
Szerző: Dudás Gábor 2021. március 7., vasárnap 21:28

A hónapok óta kirobbanó formában futballozó City ezt megelőzően november 21. óta egyik versenykiírásban sem talált legyőzőre, ez 28 tétmérkőzést jelentett.

A Premier League-ben sorozatban 19 találkozót vívott meg veretlenül, és egymás után aratott 15 győzelemnél járt - ezt szakította most meg az MU. Az égszínkékek 2018 novembere óta nem tudják legyőzni hazai pályán városi riválisukat.

A második helyen álló Vörös Ördögök január 27-én kaptak ki legutóbb a bajnokságban, azóta immár nyolc mérkőzést vívtak meg vereség nélkül, egyben továbbra is őrzik idénybeli idegenbeli veretlenségüket. Mostani sikerükkel 11 pontra vannak a listavezető City-től. (MTI)

Premier League, 27. forduló:

Manchester City – Manchester United 0–2 (B. Fernandes 2. – 11-esből, Shaw 50.)

Premier League: Folytatódott a Liverpool döbbenetes sorozata - videó
Zsinórban hatodik bajnokiját veszítette el a Liverpool az Anfielden, vasárnap a kiesőhelyen álló Fulham nyert a címvédő otthonában, a gaboni-francia Mario Lemina góljával. A korábbi Juventus-játékos majdnem két év után volt újra eredményes a bajnokságban - akkor még a Southampton futballistájaként talált be.
Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)