Mourinho a szurkolók között kötött ki

Nagy megdöbbenést váltott ki ezzel az Old Traffordon.
Csakfoci Admin 2016. október 30., vasárnap 11:00
Nagy megdöbbenést váltott ki ezzel az Old Traffordon.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. október 30., vasárnap 11:00

Nem múlt el balhé nélkül a Manchester United-Burnley Premier League-mérkőzés. A hazaiak menedzsere, José Mourinho felettébb elégedetlen volt a találkozót dirigáló Mark Clattenburg ténykedésével.

A játékvezető az első félidő végére annyira megunta a portugál szakember reklamálását, hogy felküldte őt a lelátóra.

Mourinho a mérkőzés végére sem lehetett boldogabb, a MU ugyanis csak 0-0-s döntetlent játszott, ráadásul Ander Herrea piros lapot kapott.

Átigazolások
ZTE
Amato végleg az övék
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz