Zlatan Ibrahimovic duplájával győzött 3-2-re a United a Southampton elleni vasárnapi Ligakupa-döntőn, a Wembley-ben.
Nagyszerű mérkőzés volt, a svéd szabadrúgásból és fejjel is eredményes volt. A másik oldalon Gabbiadini a szünet előtt és után is betalált, kiegyenlítve csapata kétgólos hátrányát.
Ibrahimovic a hajrában döntötte el a kiváló találkozót, és José Mourinhóval együtt az első nagyobb trófeáját szerezte a Uniteddal (2016-ban a szuperkupa is a Unitedé lett).
Manchester United – Southampton 3-2 (Ibrahimovic 19., 87., Lingard 38., ill. Gabbiadini 46., 48.)
Átigazolások
Szentlőrinc
Márton Gábor
Márton Gábor sportigazgatóként csatlakozik az NB II-es csapathoz.
Videoton
Marad a fiatal
Szerződést hosszabbítottak 18 éves támadó középpályásukkal, Ekbauer Tamással, aki jelenleg kölcsönben, Veszprémben szerepel.
Paks/Honvéd
Vécseit akarják Kispesten
Az elmúlt hat évben öt bajnoki címet és három kupagyőzelmet is bezsebelő Vécsei Bálinttal erősítene az NB I felé tartó Honvéd.