Anthony Martial, a Manchester United labdarúgója a világ legjobb középpályásának tartja Paul Pogbát, és szerinte csapattársa öt éven belül megkapja az Aranylabdát.
"Paul mentálisan rendkívül erős és nagy az önbizalma" - mondta Martial az angol klub honlapjának. Hozzátette: technikás, fáradhatatlan futballistának tartja Pogbát, aki szerinte a világ legjobb középpályása.
"Fiatal játékos, akire sok munka vár, de így lesz még jobb... Ha képes tovább fejlődni, öt éven belül megkapja az Aranylabdát." - fogalmazott.
A 24 éves Pogba tavaly nyáron az akkor világrekordot jelentő 105 millió euróért került a Juventustól a Manchester Unitedhez. Első angliai szezonjában 51 tétmeccsen kilencszer volt eredményes és hat gólpasszt adott. A 2017/18-as idényben eddig háromszor lépett pályára, két gól és két gólpassz a mérlege. A Pogbához hasonlóan szintén francia válogatott, 21 éves Martial 2015 óta az MU játékosa (MTI)
Átigazolások
DVTK
Galántai Tamás hazatért
Átigazolási díj ellenében 2006-os születésű, korosztályos válogatott középpályást igazolt a DVTK Olaszországból.
Ajka/KBSC
Makrai kölcsönben
Makrai Gábor a Kolorcity Kazincbarcika SC együttesétől érkezik Ajkára kölcsönben a szezon végéig.
BVSC
Bontás, majd aláírás
A BVSC 29 éves középpályása, Szilágyi Máté szerződést bontott a zuglói klubbal, majd aláírt az NB III-as III. Kerülethez.