Ibra a valaha volt legrosszabb mesterhármast hozta össze - videó

Egy becsorgó szabadrúgás, egy üreskapus gól és egy tizenegyes.
Budai László 2017. február 17., péntek 9:47
Egy becsorgó szabadrúgás, egy üreskapus gól és egy tizenegyes.
Szerző: Budai László 2017. február 17., péntek 9:47
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A közösségi médiában rengetegen viccelődnek Zlatan Ibrahimovic tegnapi, Saint-Étienne ellen szerzett mesterhármasával. Sokan úgy gondolják, ennél könnyebben még senki sem triplázott a futballban.

A svéd csatár először szabadrúgásból talált be, lövése megpattant, a labda pedig alig vánszorgott át a gólvonalon. Ezután egy beadást követően kellett öt méterről a szinte teljesen üres kapuba találnia. Teljesítményét pedig egy tizenegyesből lőtt góllal koronázta meg.

A MU a hétvégén az FA Kupában lép pályára, egy esetleges meglepetésnek igen jó a szorzója.

Átigazolások
ZTE / Nagykanizsa
Kooperálnak
A 2026/2027-es szezonra szóló együttműködési megállapodás jött létre a ZTE FC és az FC Nagykanizsa között.
Ex-Fradi
Tokmac Japánban
Tokmac Nguen a japán másodosztályú Tochigi Cityhez igazolt.
DVSC
18 éves csatár is jöhet
Az Africafoot értesülései szerint a 18 éves guineai csatártehetség, Mamadou Yéro Bah (ACK Academy) a napokban Magyarországra utazik, hogy aláírjon a DVSC-hez.
Tovább az összes átigazoláshoz