Pont került a Pogba-saga végére, eldőlt a klasszis jövője

Egy évvel meghosszabbította a világbajnok francia Paul Pogba szerződését a Manchester United labdarúgóklub.
Csakfoci Admin 2020. október 17., szombat 11:28
Egy évvel meghosszabbította a világbajnok francia Paul Pogba szerződését a Manchester United labdarúgóklub.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. október 17., szombat 11:28

A brit sportmédia értesülései szerint a klub érvényesítette egy idényre szóló opcióját, így a középpályás megállapodása 2022 júniusáig érvényes. Ole Gunnar Solskjaer vezetőedző a csapat pénteki sajtótájékoztatóján megerősítette az információkat.

- Paul még két évig biztosan itt lesz. Arra összpontosít, hogy mindent megtegyen a csapatért, és biztos vagyok benne, hogy kihozzuk belőle a lehető legtöbbet - nyilatkozta a norvég edző.
A 27 éves játékos 2016-ban - akkor világcsúcsnak számító - 89 millió fontért tért vissza a Juventustól, de azóta többször is sérüléssel küszködött, a formája pedig ingadozó volt.

Szerződésének meghosszabbításáról a United már a közelmúltbeli válogatott mérkőzések előtt döntött. Ez más megvilágításba helyezi Pogba kijelentését, miszerint egyszer szívesen játszana a Real Madridban, mert ezt akkor nyilatkozta, amikor a francia csapattal készült. (MTI)

Átigazolások
Videoton
Újra Pető az edző
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: újra Pető Tamás irányíthatja a fehérvári csapatot.
Újpest II
Bodor helyett Erős
Mivel az Újpest II-t irányító Bodor Boldizsárt ideiglenesen kinevezték az első csapatnál, így a második együttes vezetését pedig az ősz utolsó két meccsére az U17-es vezetőedzőre, Erős Ronaldra bízták.
Kisvárda
Magyar fiatal Spanyolországban
A Kisvárda 16 éves utánpótlás-játékosa, Szarvas Milán a spanyol másodosztályban szereplő CD Castellón akadémiájára szerződött.
Tovább az összes átigazoláshoz