Trent Alexander-Arnold, Bajnokok ligája-győztes, angol válogatott labdarúgó, a Liverpool játékosa, nagy figyelmet és hangsúlyt fektet mind a pályán végzett munkájára, mind a pályán kívüli regenerálódásra.
Ahhoz, hogy mindig a maximumot tudja nyújtani és a sérülések előfordulását a minimumra tudja csökkenteni, a napi rutinjába rendszeresen beépítette a Therabody Theragun masszírozó készülékek használatát.
A masszírozó eszközök segítségével tökéletesen elő tudja készíteni az izomzatát edzések előtt a terhelésre, illetve terhelés sorozatokra, valamint az esetlegesen felgyülemlett tejsavat “ki tudja dolgozni” az igénybe vett területekről, így mindig egy stabil és megfelelő “izom állapotot” képes fenntartani.
Ha szeretnéd Te is “naprakészen” tartani az izomzatodat, vagy csak fel szeretnél frissülni egy nehéz nap után, akkor látogass el erre a weboldalra, ahol megtalálhatod a számodra legmegfelelőbb készüléket. (Támogatott tartalom)
Átigazolások
Újpest
Mudražija lehet a kiszemelt
A tavaly remek idényt produkáló, de a Dinamóba szerződése óta csak a kispadon ücsörgő Robert Mudražijával hozták szóba a lilákat Horvátországban.
DVSC
Bárány Donát
"Sokan érdeklődtek irántam nyáron, de kevés konkrét ajánlat érkezett. Valóban szívesen kipróbálnám magam külföldön, ez az egyik célom" - a debreceni Bárány Donát a bunteto.com-nak.
Ferencváros
Tóth Alex
"Európa legkomolyabb klubjai állnak sorban érte, az átigazolása legkésőbb a nyáron bekövetkezik" - Tóth Alex ügynöke, Papp Bence a Mandinernek.