Még ebben az idényben visszatérhet a keresztszalagjával műtött Liverpool-játékos: "Nincs rajta nyomás"

Alex Oxlade-Chamberlain, a Liverpool FC és az angol válogatott labdarúgója tavasszal visszatérhet a pályára súlyos térdsérülését követően.
Csakfoci Admin 2018. december 29., szombat 22:53
Alex Oxlade-Chamberlain, a Liverpool FC és az angol válogatott labdarúgója tavasszal visszatérhet a pályára súlyos térdsérülését követően.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. december 29., szombat 22:53

Nincs rajta nyomás, de úgy tűnik, február végén vagy március elején ismét teljes értékű edzésmunkát végezhet, és reméljük, még ebben az idényben visszatérhet a pályára – mondta a klub pénteki sajtótájékoztatóján Jürgen Klopp menedzser.

A 25 éves középpályás áprilisban az AS Roma elleni Bajnokok Ligája-elődöntő első mérkőzésén sérült meg súlyosan, amikor egy szerelési kísérletnél balszerencsésen ütközött Alekszandar Kolarovval. Az esetnél az angol futballista térde hátrafeszült, majd láthatóan komoly fájdalmakkal küzdött, és a hosszú percekig tartó ápolás után hordágyon vitték el a pálya mellől. Nyolc nappal később megoperálták a keresztszalagját, majd Klopp július közepén azt nyilatkozta, hogy szinte biztosan ki kell hagynia az egész idényt.

A német edző most elárulta, Oxlade-Chamberlain már elkezdhette a futóedzéseket, és az első jelek szerint jól reagált a sérült térde. (MTI)

Olvastad már?
PL: 0-1 után "mészárolta le" a Pool az Arsenalt, Firmino hármat lőtt - videók
Bár hátrányba került, végül nagyon sima győzelmet aratott a Liverpool a Premier League szombat esti rangadóján, az Arsenal elleni meccsen két büntetőt is kapó hazaiak sikerét a 15. perctől nem veszélyeztette semmi.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Kisvárda
Utolsó esélyek
Révész Attila az utolsó fordulóban megadja az esélyt a kevesebbet játszóknak, hogy a jövő évi keret kialakítása "az igazságosság elvével történjen".
Fradi
Ben Romdhane távozóban?
Külföldön Ben Romdhane Egyiptomba (Al-Ahliba) igazolásáról írnak. A játékos nyári eladására reális esély van, de addig aligha lesz bejelentés, amíg el nem dől az NB I. (NSO)
Légiósok
Németh András
Németh Andrást is foglalkoztató Münster menesztette Sascha Hildmann vezetőedzőt, három fordulóval a bajnokság vége előtt.
Tovább az összes átigazoláshoz