Érdekes üzlet: a Pool Oroszországból igazolna iránit

Jürgen Klopp a támadósort szeretné megerősíteni - videó.
Budai László 2016. november 10., csütörtök 7:10
Jürgen Klopp a támadósort szeretné megerősíteni - videó.
Szerző: Budai László 2016. november 10., csütörtök 7:10

A Bajnokok Ligája-csoportkörös Rosztov iráni játékosát, Szardar Azmunt nézte ki magának Jürgen Klopp. A Liverpool menedzsere elsősorban azért szeretné megerősíteni támadósorát, mert Sadio Manéra az Afrikai Nemzetek Kupája miatt hamarosan jó ideig nem számíthat.

Bár Azmun az orosz bajnokságban idén csak egyszer volt eredményes, a BL-selejtezők során lőtt két góljával óriási szerepe volt abban, hogy a Rosztov az Anderlechtet és az Ajaxot kiütve bejusson a BL csoportkörébe. Ott pedig már az Atlético Madridnak is betalált.

Átigazolások
PMFC
Dragóner érkezett
A korábbi magyar válogatott hátvéd, Dragóner Attila lett a jelenleg NB III-as PMFC új sportigazgatója.
Ferencváros
Naby Keita
Clemens Fritz, a Werder sportigazgatója árult el részleteket a Ferencvárosnál kölcsönben szereplő Naby Keita várható jövőjéről.
Újpest
Nincs vége a Duarte-ügynek
Romániában azt írják, az Újpest 1,7 millió eurót remél André Duartétől és az FCSB-ből, amiért a játékos egyoldalúan bontott szerződést, majd aláírt új csapatához.
Tovább az összes átigazoláshoz