Brutális összeomlás a Liverpooltól: Hétgólos meccsen kaptak ki - videó

A 75. percben még 3-1-re vezetett Bournemouthban a Liverpool, de a hazaiak hihetetlen hajrával fordítani tudtak és győztek 4-3-ra.
Dudás Gábor 2016. december 4., vasárnap 15:32
Szerző: Dudás Gábor 2016. december 4., vasárnap 15:32

TABELLA: A Premier League állása itt - kattints!

A Vörösök ezzel maradtak a 3. helyen, és négypontos hátrányba kerültek a listavezető Chelsea mögött. A Bournemouth megszilárdította helyét a középmezőnyben.

Ryan Fraser az 55. percben állt be csereként a hazaiaknál, de így szerzett egy gólt, adott egy gólpasszt is kiharcolt egy büntetőt is. 1-3-nál a Liverpool óriási helyzetben rontott, ez pedig mint utólag kiderült, végzetesnek bizonyult.

Bournemouth – Liverpool 4-3 (Wilson 56. – 11-esből, Fraser 76., Cook 79., Aké 94., ill. Mané 20., Origi 22., Emre Can 64.)