Menesztették posztjáról Aitor Karankát, az angol labdarúgó-bajnokság utolsó előtti helyén álló Middlesbrough vezetőedzőjét.
A klub csütörtöki bejelentése alapján a spanyol tréner eddigi segítője, Steve Agnew irányítja ezután a csapatot.
A Middlesbrough tavaly hét év után jutott vissza a Premier League-be, amelyben jelenleg - 27 lejátszott meccs után - a 19. helyen áll 22 ponttal. A 43 éves Karanka három és fél évig ült a kispadon. (MTI)
Átigazolások
DVTK
Acolatse a Puskásban?
Az Öltözőn Túl szerint Elton Acolatse a Puskás Akadémia játékosa lehet, amennyiben a DVTK támadója nyitott a klubváltásra. A 30 éves holland iránt a felcsútiak kedvezőbb ajánlatot tettek, mint korábban az FTC.
Fradi
Tóth Alex Angliában
Hamarosan hivatalosan is a Premier League-ben szerepelhet Tóth Alex.
Békéscsaba
Kelemen visszatért
Visszatért szülővárosába és egykori csapatához, a tapasztalt első osztályú és külföldi tapasztalattal is rendelkező belső védő, Kelemen Dávid - adta hírül az NB II-es Békéscsaba.