Kane beérte az angolok legendáját és már csak 4 gól kell neki, hogy ő is az legyen

Harry Kane 49 gólossá lépett elő az angol labdarúgó-válogatottban, ezzel már második az eredményességi listán.
Privacsek András 2022. március 27., vasárnap 12:21
Harry Kane 49 gólossá lépett elő az angol labdarúgó-válogatottban, ezzel már második az eredményességi listán.
Szerző: Privacsek András 2022. március 27., vasárnap 12:21
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Tottenham Hotspur támadója büntetőből talált be a svájciak kapujába a világbajnoki résztvevő csapatok szombat esti barátságos összecsapásán, amit 2-1-re az angolok nyertek.

A Wembley Stadionban győztes gólt jegyző Kane ezzel beérte az örökrangsorban Bobby Charltont, és már csak a szintén visszavonult Wayne Rooney van előtte, aki 53 találattal áll az első helyen.

A 28 éves Kane 2015-ben szerepelt először a nemzeti együttesben és 68 mérkőzésen jutott el az egy híján félszáz találatig. Rooney 120 meccsen volt összesen 53 alkalommal eredményes, míg Charltonnak 106 fellépés kellett a 49 gól eléréséhez. (MTI)

Átigazolások
ETO
Kiszemeltek
A korábbi Real-kapus, Keylor Navas tényleg képben lehet. Mellette Viktor Djukanovic (Hammarby), Modou Lamin Marong (Somorja) és Somogyi Ádám (Honvéd) is kiszemelt. (NSO)
Légiósok
Csongvai válthat
A svéd élvonalbeli AIK együtteséből a francia másodosztályú Saint-Étienne-be szerződhet a 2-szeres magyar válogatott Csongvai Áron. (NSO)
Fradi
Joseph a Zvezdában?
Szerbiában arról írnak, hogy a Crvena zvezda szerződtetné az FTC vb-t is megjárt támadóját, Lenny Josephet.
Tovább az összes átigazoláshoz