Harapásos balhé a Premier League-ben - videó

Rudy Gestede, a Middlesbrough francia támadója a felvételek alapján megharapta Eric Bailly-t, a Manchester United elefántcsontparti védőjét a pályán.
Dudás Gábor 2017. március 19., vasárnap 15:02
Rudy Gestede, a Middlesbrough francia támadója a felvételek alapján megharapta Eric Bailly-t, a Manchester United elefántcsontparti védőjét a pályán.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 19., vasárnap 15:02

A két csapat 3-1-s United-sikerrel véget ért vasárnapi bajnokiján ugrott egymásnak, a lökdösődést a francia csatár egy harapásnak látszó mozdulattal is fűszerezte a hajrában.

A két futballista a beszámolók szerint a lefújást követően is folytatta a balhét, ott Bailly-t kellett állítólag lefognia a csapattársaknak.

{div}{module gestedevideo}{/div}

Átigazolások
Soroksár
Támadó is érkezett
A Videotont télen elhagyó Kálnoki-Kis Zsombor megtalálta új állomáshelyét, amely az NB II-es Soroksár lesz.
Soroksár
Jova a csapatban
Legutóbb a Vasast erősítette Jova Levente, aki most az NB II-es Soroksárhoz igazolt. A 34 éves kapus a Kozármisleny ellen már a kispadon ült.
DVSC
Csatár érkezhet
Szerződtethetik a január óta klub nélküli, 28 éves, kétszeres nigériai válogatott csatárt, Stephen Odeyt, aki az elmúlt éveket a dán Randersnél töltötte. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz