Guardiola a második meccsét is megnyerte a Premier League-ben - videó, tabella

4-1-re győzött a Stoke City otthonában, így két forduló után is 100 százalékos a Pep Guardiola irányította Man City.
Dudás Gábor 2016. augusztus 20., szombat 13:28
Szerző: Dudás Gábor 2016. augusztus 20., szombat 13:28

Sergio Agüero egy véleményes 11-esből, majd egy szép fejesből volt eredményes az első félidőben, és Krkic hiába szépített egy ugyancsak vitatott büntetőből nem sokkal a szünet után, a nyáron igazolt Nolito találata a 86. percben mindent eldöntött, sőt a spanyol a 95. percben megduplázta még góljai számát.

Stoke City – Manchester City 1-4 (Krkic 49. – 11-esből, ill. Agüero 27., 36. – az első 11-esből, Nolito 86., 95.)