FA-kupa-győztes csapat jön Budapestre

Március 13-án BEAC-Oxford mérkőzést rendeznek Zuglóban. Az angol csapat négy alkalommal játszott FA-kupa-döntőt.
Privacsek András 2018. március 10., szombat 10:14
Március 13-án BEAC-Oxford mérkőzést rendeznek Zuglóban. Az angol csapat négy alkalommal játszott FA-kupa-döntőt.
Szerző: Privacsek András 2018. március 10., szombat 10:14

Patinás egyetemek mérkőzésével folytatódik a BEAC jubileumi rendezvénysorozata. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem sportegyesülete, a megalapításának 120. évét ünneplő Budapesti Egyetemi Atlétikai Club labdarúgói összecsapnak az Oxfordi Egyetem csapatával. A legrégebbi angol nyelvterületen működő felsőoktatási intézmény futballistái Budapesten, a zuglói Varga Zoltán Sportpályán (Bp, Kövér Lajos u. 5.) vendégeskednek március 13-án 18 órától.

A 12. században alapított angliai egyetem labdarúgói már 1871-től szervezett keretek között játszottak, 1874-ben még az FA-kupát is elhódították, és a 19. században további három alkalommal játszottak döntőt a sorozatban. A klubból nem kevesebb, mint 22 angol és öt walesi válogatott játékos került ki. A gárda jelenleg a brit egyetemi és főiskolai rendszerben szerepel, Midlands régióban a második helyen áll.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.
ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.
Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.
Tovább az összes átigazoláshoz