Everton: Átesett a műtéten a horrorsérülést szenvedő játékos - friss hírek az állapotáról

Jól sikerült André Gomesnek, az Everton labdarúgójának a bokaműtétje, akinek a Tottenham Hotspur elleni vasárnapi bajnokin úgy tört el a jobb bokája, hogy elmozdultak a csontok.
Csakfoci Admin 2019. november 5., kedd 13:44
Szerző: Csakfoci Admin 2019. november 5., kedd 13:44

A liverpooli klub hétfői tájékoztatása szerint a portugál középpályás várhatóan teljesen felépül, de egyelőre nem lehet megjósolni, hogy mikor állhat újra csapata rendelkezésére.

A 26 éves játékost Szon Hung Min, a londoniak dél-koreai támadója hátulról akarta szerelni, Gomes pedig ennek nyomán elvesztette az egyensúlyát, szemből ütközött Serge Aurier-rel, és a földre érkezéskor kifordult a bokája. Az eset során mindkét csapat játékosai, beleértve a kiállított csatárt is, sokkos állapotban figyelték társukat, akinek a lába természetellenes helyzetben állt.

Szon a piros lapot követően a könnyeivel küszködve hagyta el a játékteret. A Goodison Parkban rendezett mérkőzés 1:1-es döntetlennel zárult, a hazai csapat a 12 perces hosszabbítás során, a 98. percben egyenlített. (MTI)

Premier League: Iszonyú sérülés, az ellenfél elsírta magát - videó
Az Everton-Tottenham angol bajnoki (1-1) 79. percében a dél-koreai Heung-min Son hátulról rúgta meg a portugál André Gomest, aki aztán csapattársának, Serge Auriernek ütközött. Az Európa-bajnok középpályás lába egészen természetellenes szögben állt az eset után, iszonyú látványt nyújtott. Son piros lapot kapott - de nem emiatt sírta el magát. Ő sem bírta elviselni, hogy ellenfele az ő hibájából sérült meg súlyosan. A liverpooliak végül a 97. percben szerezték meg pontot érő góljukat.
Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)