A Tottenham Hotspur a papírformának megfelelően fölényes sikert aratott harmadosztályú vendége, a Millwall felett, és ezzel bejutott a legjobb négy közé az angol labdarúgó FA-kupában.
Az észak-londoniak ünneplését ugyanakkor kissé beárnyékolta a Premier League góllövőlistáját holtversenyben vezető Harry Kane sérülése. A válogatott támadónak ugyanis már a 10. percben le kellett jönnie a pályáról, miután rosszul esett, és aláfordult a bokája.
A Spurs dél-koreai játékosa, Hjong Min Szon mesterhármast ért el. (MTI)
Átigazolások
ZTE
Újabb brazil érkezhet
A 20 éves Diogo Silva lehet a ZTE hetedik brazil játékosa.
Légiósok
Sallai kapós Angliában
A legfrissebb hírek szerint télen a Sunderland is vitte volna Sallai Rolandot. Nyáron nemcsak a Fekete Macskák, de a Brentford és a Liverpool is újra ringbe szállhat.
DVSC
Igazolás és kölcsönadások
Szerződtették az FCSB II-től László Mátyást, ő kezdetben a DVSC II-ben (NB III) szerepelhet. Batai Tamás és Szakács Levente pedig kölcsönben a DEAC-ban (NB III) játszhat.