Szülei egy akciófilmet követően döntöttek.
Érdekes eredet.történetet mesélt egyébként sem hétköznapi nevéről a Chelsea francia védője, Kurt Happy Zouma .
- A szüleim megnéztek egy akciófilmet, amiben Jean-Claude Van Damme volt a főszereplő. Mindenkit kinyírt a filmben az egyébként Kurt névre hallgató karakter. A mozi végén aztán azt mondták a szüleim, hogy "ok, Kurtnek hívjuk majd a gyereket, a középső neve pedig Happy lesz, mert így mindig boldog lesz majd az életében" – mesélt a londoniak játékosa az FA TV-nek.
Átigazolások
Légiósok
Szintet lépett a fiatal magyar
Az élvonalbeli Sarpsborg 08 bejelentette, hogy leigazolták a magyar U19-es válogatott ígéretes középpályását, Büki Szabolcsot.
Vidi/ZTE
Németh és Babos
Németh Dániel végleg a Videoton játékosa lett, míg Babos Bence a ZTE-hez igazolt.
Légiósok
Hegyi Prágában
Cseh sajtóértesülések szerint a Sparta Praha megoldotta kapusgondjait, méghozzá a West Ham United magyar hálóőrével, Hegyi Krisztiánnal, aki a napokban alá is írhat.