Súlyosan megsérült a Chelsea legjobb játékosa

Eden Hazard legalább két hónapot kihagy.
Dudás Gábor 2017. június 5., hétfő 10:47
Eden Hazard legalább két hónapot kihagy.
Szerző: Dudás Gábor 2017. június 5., hétfő 10:47
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A belga szövetség jelentette be, hogy Eden Hazard, a válogatott és a Chelsea csillaga eltörte a jobb bokáját a csehek elleni barátságos mérkőzésre, illetve a pénteki, Észtország elleni vb-selejtezőre készülő "Vörös Ördögök" edzésén, így hosszú időre kidőlt a szélső.

 

A hírek szerint Hazardnak legalább 7-8 hetet kell majd kihagynia, így nem csak a válogatott meccseiről, de klubja Arsenal elleni, augusztus 6-i Community Shield-meccséről is hiányozni fog minden bizonnyal.

Átigazolások
KBSC
Meskhi Szerbiában
A szerb FK Zemun csapatánál folytatja pályafutását a 29 esztendős Mykhailo Meskhi. A középpályás legutóbb a Kazincbarcikát erősítette, de korábban a Mezőkövesd és a Kecskemét mezében is láthattuk.
Újpest
Lacoux távozott
Távozott az Újpesttől Tom Lacoux, Horvátországban folytatja a francia középpályás.
Újpest
Újabb zalai kiszemelt
A csakfoci.hu információi szerint az Újpest nemcsak Szendrei Norbert iránt érdeklődik, hanem a Zalaegerszeg brazil támadója, Maxsuell Alegria is kiszemelt a Megyeri úton.
Tovább az összes átigazoláshoz