Már az első félidőben eldöntötték a meccset a londoniak.
Az előző szezon bajnokát, a Leicester Cityt fogadta a Premier League-ben a Chelsea, és Antonio Conte legénysége alaposan bekezdett a találkozón. A kékek már a hetedik percben megszerezték a vezetést, és mint utólag kiderült, Diego Costa gólja a meccs végkimenetelét is eldöntötte.
Labdabirtoklásban és kapura lövésekben is jelentős volt a hazai fölény, az első félóra végén Hazard révén pedig a második Chelsea-gól is megszületett. A hajrában a kegyelemdöfést is bevitték a londoniak, Moses révén növelték háromra az előnyt, így magabiztosan verték a halványan teljesítő Leicestert. Az előző idény csodacsapatának ezúttal esélye sem volt a sikerre, Contéék így fontos meccset nyertek, és zárkóznak a tabellán.
Chelsea - Leicester City 3-0 (D. Costa 7., Hazard 33., Moses 80.)
Így áll a Premier League - TABELLA
Átigazolások
Fradi/Újpest
A zöldeknek is kellhet a csatár
A germanijak.hr szerint az FTC is érdeklődik Franko Kovacevic megszerzése iránt. A Csakfoci úgy tudja, a játékos valóban ismert a Fradi számára (is).
Fradi
Így áll Tóth Alex ügye
A Lazio 10 millió eurót, plusz bónuszokat kínált, de a Fradi 2 millióval többet akar. A rómaiak bíznak a gyors megegyezésben, így Fabiani sportigazgató nem utazott el a csapat veronai meccsére. (Di Marzio)
Csákvár
Magyar pótlása
"Nem tervezünk új igazolást, házon belül próbáljuk megoldani a helyettesítését" - mondta Tóth Balázs vezetőedző a Puskáshoz szerződő Magyar Zsolt pótlásáról.