N'Golo Kanté legközelebb csak novemberben léphet pályára. Egyelőre kérdéses, hogy ki játszhat helyette.
Három hétig biztosan nem játszhat a Chelsea kiváló középpályása, N’Golo Kanté. A játékos a múlt hétvégén sérült meg a francia válogatott bolgárok elleni mérkőzésén. Kanténak a térdével vannak problémák, és további vizsgálatok várnak rá.
- Tudjuk, mennyire fontos Kanté a csapat számára, ezért ez egy óriási veszteség.
Nincs még egy játékosunk, aki ennyire karakteres. Lehet, hogy védőket kell középpályássá „alakítanunk”
– mondta Antonio Conte menedzser Kanté kiesése kapcsán.
David Luiz korábban már játszott középpályásként, de a BBC szerint sokkal inkább valószínűsíthető, hogy Luiz marad a helyén, és valamelyik fiatal, Ethan Ampadu vagy Kyle Scott pótolja a franciát. Kanté így minden bizonnyal már csak novemberben léphet pályára legközelebb.
Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.