FA-kupa: Ismét büntetőkkel múlta felül a Liverpool a Chelsea-t - videó

0-0-s rendes játékidő után a hosszabbításban sem esett gól, így büntetőkkel dőlt el az FA-kupa döntője, ahol 6-5 arányban a Liverpool diadalmaskodott.
Póczik Dávid 2022. május 14., szombat 20:42
Szerző: Póczik Dávid 2022. május 14., szombat 20:42

A büntetőknél Azpilicueta és Mount hibázott a Chelsea oldaláról, míg liverpooli részről csak Mané nem tudta értékesíteni a tizenegyest, így 2022-ben a Liverpool nyerte az FA-kupát.

Februárban szintén tizenegyesekkel győzte le a Liverpool a Chelsea-t, akkor a Ligakupát hódították el a Vörösök.