Térdműtét miatt véget ért az idény Antonio Rüdiger, a Chelsea német válogatott labdarúgója számára.
A 26 éves hátvéd vasárnap a Manchester United vendégeként elért 1-1-es döntetlen alkalmával sérült meg, és a 65. percben bicegett le a pályáról. A klub szerdán közölte, hogy már túlvan az operáción, és a nyári rehabilitáció után a következő szezonban várhatóan ismét hadra fogható lesz.
A londoniak a Premier League negyedik helyén állnak két fordulóval a bajnokság vége előtt, míg az Európa-liga elődöntőjében az Eintracht Frankfurttal szállnak szembe. Az első mérkőzés csütörtökön lesz Németországban. (MTI)
Átigazolások

Légiósok / Ferencváros
Lisztes Krisztián
Egy frankfurti lap szerint Lisztes Krisztián németországi jövője is tét lehet a Ferencvárosnál eltöltött kölcsönidőszaka alatt.

Légiósok
Gulácsi nagy riválisa távozhat
Ha hosszabbít Gulácsi Péterrel az RB Leipzig, belga kapusriválisa valószínűleg távozik a német csapattól a Sky szerint.

Ajka
Az edző után a klubvezetőt is leváltották
Bujtor Balázs lett az FC Ajka Kft. új ügyvezetője, aki Soós Imrét váltja a poszton.