A Chelsea-nek nyolc, Diego Costa góllal tért vissza - videó

Utcahosszal vezet a londoni gárda a Premier League-ben, a kiesőjelölt is elesett a Stamford Bridge-en.
Dudás Gábor 2017. január 22., vasárnap 18:51
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 22., vasárnap 18:51

TABELLA: A Premier League állása itt - kattints!

Zsinórban nyolcadik meccsét is megnyerte a Premier League-ben a listavezető Chelsea, gólkülönbsége pedig immáron 24-3 otthon, október közepe óta.

Antonio Conte csapata ezúttal a Hull City-t múlta felül, 2-0-ra győztek a Kékek, méghozzá úgy, hogy az utóbbi hetekben állítólagos kínai szerződésével, majd sértődésével a címlapokra került, most a kezdőben helyet kapó Diego Costa szerzett vezetést a hazaiaknak az első félidő hosszabbításának hetedik percében – egy sérülés és hosszas ápolás miatt pakolt rá a játékrészre a bíró.

A második félidő hajrájában született meg a mindent eldöntő második találat: a Premier League-ben 101. gólpasszát jegyző – ezzel az örökranglista harmadik helyén álló Wayne Rooney utolérő – Cesc Fabregas beadásából Cahill fejjel volt eredményes.

2-0-s sikerével a Chelsea előnye nyolcpontosra nőtt a Premier League élén.

Chelsea – Hull City 2-0 (Diego Costa 52., Cahill 82.)

Arsenal – Burnley 2-1 (Mustafi 59., A. Sanchez 98. – 11-esből., ill. Gray 93. – 11-esből)

Southampton – Leicester City 3-0 (Ward-Prowse 28., J. Rodriguez 39., Tadic 86. – 11-esből)

Klenheisler és egy újabb német írt alá a Fradihoz, Kádár egyre közelebb az új csapatához - friss hazai átigazolási hírek itt!

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)