Miután a gyenge eredmények miatt menesztették Marco Silvát, az angol labdarúgó Premier League 10. helyén álló Watford menedzserét, a klub már vasárnap bejelentette az utódját, Javi Garcíát.
A portugál szakembernek azután kellett távoznia, hogy az együttes a legutóbbi 11 bajnokiján mindössze öt pontot szerzett, s ezen belül az utóbbi négyen csak egyet.
Szombaton a csapat a Leicester City vendégeként szenvedett 2–0-s vereséget.
Vasárnap este bejelentették, hogy az együttes irányítását Javi Gracia veszi át. A 47 esztendős spanyol szakember másfél évre kötelezte el magát a klubhoz.
(mti)
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.