Bejelentették a 26 meccs után távozó PL-csapat új menedzserét

Miután a gyenge eredmények miatt menesztették Marco Silvát, az angol labdarúgó Premier League 10. helyén álló Watford menedzserét, a klub már vasárnap bejelentette az utódját, Javi Garcíát.
Csakfoci Admin 2018. január 22., hétfő 6:43
Miután a gyenge eredmények miatt menesztették Marco Silvát, az angol labdarúgó Premier League 10. helyén álló Watford menedzserét, a klub már vasárnap bejelentette az utódját, Javi Garcíát.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 22., hétfő 6:43
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A portugál szakembernek azután kellett távoznia, hogy az együttes a legutóbbi 11 bajnokiján mindössze öt pontot szerzett, s ezen belül az utóbbi négyen csak egyet.

Szombaton a csapat a Leicester City vendégeként szenvedett 2–0-s vereséget.

Vasárnap este bejelentették, hogy az együttes irányítását Javi Gracia veszi át. A 47 esztendős spanyol szakember másfél évre kötelezte el magát a klubhoz.

(mti)

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz