Miután a gyenge eredmények miatt menesztették Marco Silvát, az angol labdarúgó Premier League 10. helyén álló Watford menedzserét, a klub már vasárnap bejelentette az utódját, Javi Garcíát.
A portugál szakembernek azután kellett távoznia, hogy az együttes a legutóbbi 11 bajnokiján mindössze öt pontot szerzett, s ezen belül az utóbbi négyen csak egyet.
Szombaton a csapat a Leicester City vendégeként szenvedett 2–0-s vereséget.
Vasárnap este bejelentették, hogy az együttes irányítását Javi Gracia veszi át. A 47 esztendős spanyol szakember másfél évre kötelezte el magát a klubhoz.
(mti)
Átigazolások
Újpest
A Lila Sector szerint az edzőtáborban több Újpest-játékos is lehetőséget kaphat az NB III-as keretből: Pataki Zoltán, Moustapha Ndiaye, és Andrej Mladenovic is a Szélesi Zoltán vezette stáb kiválasztottja lehet.
Szpari
Bitri távozik
Eneo Bitri távozik a Nyíregyházától. A Győrből érkezett belső védő szerződése a nyáron lejárt, és bár a klub szeretett volna hosszabbítani és új megállapodást kínált neki, a játékos végül a váltás mellett döntött.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.