Autóbalesete és bordatörése után térhet vissza Guardiola sztárja

Alig három héttel autóbalesete és bordatörése után szombaton a Burnley elleni angol bajnoki mérkőzésen visszatérhet Sergio Agüero, a Manchester City argentin labdarúgója.
Budai László 2017. október 20., péntek 18:20
Alig három héttel autóbalesete és bordatörése után szombaton a Burnley elleni angol bajnoki mérkőzésen visszatérhet Sergio Agüero, a Manchester City argentin labdarúgója.
Szerző: Budai László 2017. október 20., péntek 18:20

Sergio Agüero edzője, Josep Guardiola az együttes pénteki sajtótájékoztatóján jelentette be, hogy az elmúlt három találkozóról hiányzó 29 éves támadó már kedden a Napoli elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen is pályára léphetett volna.

Agüero, aki szeptember 27-én, Amszterdamban karambolozott autójával, a szezon során eddig hat bajnoki összecsapáson hatszor volt eredményes, de csatártársa, a brazil Gabriel Jesus is jól teljesített: hét bajnoki szereplése alkalmával ő is hatszor talált a kapuba.
(mti)

Neked ajánljuk
Átigazolások
RB Leipzig
Gulácsi és Orbán távozhat?
Az rblive.de ismét azt pedzegeti, hogy a Lipcse rutinos játékosai közül többen is elhagyhatják a csapatot. Például Gulácsi Péter és Willi Orbán. 
KBSC
Dombó is előbukkant
Több próbajátékos is pályára lépett a KBSC szombati edzőmeccsén: például Dombó Dávid és Ferencsik Bálint. Részletek itt.
Szpari
Kersák már fel is tűnt
A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó Kersák Roland már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is.
Tovább az összes átigazoláshoz