A legutáltabb rivális vette el az Arsenal első helyét - videó

Nem tudtak az élre állni az Ágyúsok a londoni derbin, épp az év egyik legfontosabb meccsén.
Dudás Gábor 2016. november 6., vasárnap 14:01
Nem tudtak az élre állni az Ágyúsok a londoni derbin, épp az év egyik legfontosabb meccsén.
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 6., vasárnap 14:01

 Egy esetleges Tottenham elleni győzelemmel az első helyre ugorhatott volna az Arsenal, amely vasárnap fogadta az évszázados múltra visszatekintő észak-londoni derbin legnagyobb riválisát.

A hazaiak domináltak javarészt a találkozón, dupla annyi kapuralövési kísérletük volt, mint a Spursnek, amely azonban meglepő módon többször találta el így is a kaput.

A 42. percben azonban a rossz kaput: Wimmer Özil szabadrúgása után a saját hálójába fejelt szép mozdulattal… (1-0). Nem sokáig vezetett azonban az Arsenal: az 51. percben Dembele és Koscielny találkozóját követően Mark Clattenburg könnyen befújt büntetőt adott a vendégeknek, Kane pedig nem hibázott (1-1).

A remek iramú találkozón így alakult ki az 1-1-s döntetlen, aminek inkább a Tottenhamnél örülhetnek.

Arsenal – Tottenham Hotspur 1-1 (Wimmer 42. – öngól, ill. Kane 51. – 11-esből)

 

 

Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Tovább az összes átigazoláshoz