A legutáltabb rivális vette el az Arsenal első helyét - videó

Nem tudtak az élre állni az Ágyúsok a londoni derbin, épp az év egyik legfontosabb meccsén.
Dudás Gábor 2016. november 6., vasárnap 14:01
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 6., vasárnap 14:01

Egy esetleges Tottenham elleni győzelemmel az első helyre ugorhatott volna az Arsenal, amely vasárnap fogadta az évszázados múltra visszatekintő észak-londoni derbin legnagyobb riválisát.

A hazaiak domináltak javarészt a találkozón, dupla annyi kapuralövési kísérletük volt, mint a Spursnek, amely azonban meglepő módon többször találta el így is a kaput.

A 42. percben azonban a rossz kaput: Wimmer Özil szabadrúgása után a saját hálójába fejelt szép mozdulattal… (1-0). Nem sokáig vezetett azonban az Arsenal: az 51. percben Dembele és Koscielny találkozóját követően Mark Clattenburg könnyen befújt büntetőt adott a vendégeknek, Kane pedig nem hibázott (1-1).

A remek iramú találkozón így alakult ki az 1-1-s döntetlen, aminek inkább a Tottenhamnél örülhetnek.

Arsenal – Tottenham Hotspur 1-1 (Wimmer 42. – öngól, ill. Kane 51. – 11-esből)

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)