Ancelotti Liverpoolba csábítja a Serie A két sztárját

A vezetőedzőként Nápoly után december óta Liverpoolban dolgozó Carlo Ancelotti két volt labdarúgóját is a Premier League-ben szereplő Evertonhoz csábítja a La Gazzetta dello Sport értesülése szerint.
Privacsek András 2020. március 25., szerda 19:14
A vezetőedzőként Nápoly után december óta Liverpoolban dolgozó Carlo Ancelotti két volt labdarúgóját is a Premier League-ben szereplő Evertonhoz csábítja a La Gazzetta dello Sport értesülése szerint.
Szerző: Privacsek András 2020. március 25., szerda 19:14
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az olasz szakvezető a védő Kalidou Koulibalyt és a középpályás Allant látná örömmel jelenlegi csapatában, és állítólag mindketten készek is követni Angliába korábbi trénerüket.

A transfermarkt.com portál az egyformán válogatott játékosok közül a 28 éves szenegáli Koulibaly értékét 70 millió, a 29 éves brazil Allanét pedig 40 millió euróra taksálja. (MTI)

Átigazolások
Paks
Újabb egy év
Meghosszabbította nyáron lejáró szerződését, így újabb egy évig a Paksot erősítheti a csapat rutinos középpályása, Balogh Balázs.
Csíkszereda
Tényleg Szabó lesz az edző
A csakfoci.hu korábbi hírét megerősítve jelentette be Szondy Zoltán, a román élvonalbeli FK Csíkszereda elnöke, hogy Szabó István lesz az új vezetőedző.
Kisvárda
Supka az új edző
A Kisvárda bejelentette, hogy a klubnál eddig akadémiaigazgatóként dolgozó Supka Attila veszi át az NB I-es csapat irányítását.
Tovább az összes átigazoláshoz