Fotó: twitter.com/LFC

A Liverpool hármat rúgott a Citynek, és megnyerte a szezon első trófeáját - videó

A Liverpool 3-1-re verte a Manchester Cityt az Angol Szuperkupa-döntőben.
Budai László 2022. július 30., szombat 20:22
Fotó: twitter.com/LFC
A Liverpool 3-1-re verte a Manchester Cityt az Angol Szuperkupa-döntőben.
Szerző: Budai László 2022. július 30., szombat 20:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Manchester City ugyan Álvarez révén egyszer még ki tudta egyenlíteni a Liverpool, egészen pontosan Alexander-Arnold gólját, a Vörösök a hajrában Salah és az új igazolás, Núnez révén is eredményesek tudtak lenni, így 3-1-re nyertek, és elhódították az Angol Szuperkupát.

Community Shield

Liverpool-Manchester City 3-1 (Alexander-Arnold 21., Salah 83. - 11-esből, Núnez 94., ill. Álvarez 70.)

Átigazolások
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
MTK-ban folytatja
Nyers Ádám
Az MTK Budapest hivatalos oldalán jelentette be, hogy megvásárolta Nyers Ádám játékjogát a Budapest Honvédtól.
Tovább az összes átigazoláshoz