Fotó: twitter.com/LFC

A Liverpool hármat rúgott a Citynek, és megnyerte a szezon első trófeáját - videó

A Liverpool 3-1-re verte a Manchester Cityt az Angol Szuperkupa-döntőben.
Budai László 2022. július 30., szombat 20:22
Fotó: twitter.com/LFC
A Liverpool 3-1-re verte a Manchester Cityt az Angol Szuperkupa-döntőben.
Szerző: Budai László 2022. július 30., szombat 20:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Manchester City ugyan Álvarez révén egyszer még ki tudta egyenlíteni a Liverpool, egészen pontosan Alexander-Arnold gólját, a Vörösök a hajrában Salah és az új igazolás, Núnez révén is eredményesek tudtak lenni, így 3-1-re nyertek, és elhódították az Angol Szuperkupát.

Community Shield

Liverpool-Manchester City 3-1 (Alexander-Arnold 21., Salah 83. - 11-esből, Núnez 94., ill. Álvarez 70.)

Átigazolások
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Légiósok
Tuboly Máté
Angliából kapott milliós ajánlatot a DAC Tuboly Mátéért.
Tovább az összes átigazoláshoz