Fotó: twitter.com/LFC

A Liverpool hármat rúgott a Citynek, és megnyerte a szezon első trófeáját - videó

A Liverpool 3-1-re verte a Manchester Cityt az Angol Szuperkupa-döntőben.
Budai László 2022. július 30., szombat 20:22
Fotó: twitter.com/LFC
A Liverpool 3-1-re verte a Manchester Cityt az Angol Szuperkupa-döntőben.
Szerző: Budai László 2022. július 30., szombat 20:22
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Manchester City ugyan Álvarez révén egyszer még ki tudta egyenlíteni a Liverpool, egészen pontosan Alexander-Arnold gólját, a Vörösök a hajrában Salah és az új igazolás, Núnez révén is eredményesek tudtak lenni, így 3-1-re nyertek, és elhódították az Angol Szuperkupát.

Community Shield

Liverpool-Manchester City 3-1 (Alexander-Arnold 21., Salah 83. - 11-esből, Núnez 94., ill. Álvarez 70.)

Átigazolások
DVTK
Nem kapnak szerződést
A Diósgyőr elköszönt három próbajátékosától is, Batai Tamástól, Onder Kolentől és Varga Balázstól.
Légiósok
Szalai Attila
Egyre valószínűbbnek tűnik, hogy a magyar válogatott védő, Szalai Attila kölcsönszerződése lejárta után nem marad a lengyel Pogoń Szczecinnél. (24kurier.pl)
ETO
Új sportigazgató
A belga Sander van Praet lett az ETO FC új sportigazgatója.
Tovább az összes átigazoláshoz