Fotó: twitter.com/LFC
A Liverpool 3-1-re verte a Manchester Cityt az Angol Szuperkupa-döntőben.
A Manchester City ugyan Álvarez révén egyszer még ki tudta egyenlíteni a Liverpool, egészen pontosan Alexander-Arnold gólját, a Vörösök a hajrában Salah és az új igazolás, Núnez révén is eredményesek tudtak lenni, így 3-1-re nyertek, és elhódították az Angol Szuperkupát.
Community Shield
Liverpool-Manchester City 3-1 (Alexander-Arnold 21., Salah 83. - 11-esből, Núnez 94., ill. Álvarez 70.)
Átigazolások
Paks
Lenzsér Bence: 2029
A paksiak bejelentették, hogy újabb három évre írtak alá alapemberükkel, Lenzsér Bencével, akinek így már 2029-ig érvényes a szerződése.
Videoton FC Fehérvár
Több távozó is lehet
A Csakfoci információi szerint máris megkezdődött a keret átalakítása az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvárnál, így több játékos távozhat a csapattól.
Szpartak Moszkva
Stankovic-Csercseszov csere?
Az orosz Sport-Express információi szerint Sztanyiszlav Csercseszov is jelölt lehet Dejan Stankovic utódjának a Szpartak Moszkvánál.