Megsérült egy játékos rögtön a meccs elején.
Az angol nyolcadosztályú Soham Town – Norwich United mérkőzés 16. másodpercében a vendégek játékosa, az épp a 30. születésnapját ünneplő Andy Eastaugh (a képen) olyan szerencsétlenül fejelt össze ellenfelével, hogy eszméletét veszítette és kórházba kellett szállítani.
A BBC szerint a játékos első kérdése az volt, miután magához tért, hogy
"Megnyertem a fejpárbajt?"
Később kiderült, hogy a játékos agyrázkódást szenvedett, de szerencsére nagyobb baja nem történt, így például az agykárosodást is kizárták. Az esetet követően a két menedzser szinte azonnal megegyezett egymással, hogy ilyen sokkhatás után nem érdemes folytatni a találkozót.
Átigazolások
Honvéd/Vasas/Szpari
Nagy Dominik kapós
A Honvéd és a Vasas is érdeklődik a Szpari 30 éves játékosa, Nagy Dominik iránt. A kispestiek egy másik nyíregyházit, Kovácsréti Márkot is szívesen látnák.
DVSC
Lengyel érdeklődés
A Csakfoci információi szerint a lengyel élvonalból érdeklődnek a DVSC 21 éves magyar középpályása, Szűcs Tamás iránt.
DVTK
Változások
Három légiós került ki a keretből Diósgyőrben.