Fotó: marca.com

Agyvérzéssel került kórházba a Barcelona és az Arsenal korábbi sztárja

Agyvérzéssel kórházba szállították Marc Overmars korábbi holland válogatott labdarúgót.
Nyikes Zoltán 2022. december 30., péntek 21:53
Fotó: marca.com
Agyvérzéssel kórházba szállították Marc Overmars korábbi holland válogatott labdarúgót.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. december 30., péntek 21:53

A 49 éves sportember március óta a belga Royal Antwerp együttesénél sportigazgatóként dolgozik, a klub közlése szerint Overmarsnak "enyhe" stroke-ja volt.

Az egykori kiváló szélső játékosként megfordult az Ajax Amsterdamnál, az Arsenalnál és az FC Barcelonánál, majd 2012-től vezetőként dolgozott a holland nevelőklubjánál, amelynél februárban azért mondott le a posztjáról, mert nem helyénvaló üzeneteket küldött női kollégáinak.

Overmars 86-szor lépett pályára a holland válogatottban, amellyel 2000-ben és 2004-ben is elődöntős volt az Európa-bajnokságon. (MTI)

Átigazolások
Kisvárda
Ezért jönnek a milliók
Kiderült, hogyan keres komoly pénzt a Kisvárda egy korábbi kölcsönüzlettel, ami a kolozsvári Ceferével kötött.
Légiósok
Szalai Attila
Edzője elég egyértelműen beszélt Szalai Attila valószínűsíthető sorsáról a török Kasimpasa együttesénél.
Rapid Wien
Kapós az NB I-ben is a védő
A Rapid Wien magyar származású, de osztrák állampolgárságú 21 éves védőjét, (interjú vele itt!), Dominic Vinczét több magyar élvonalbeli klub és Championship-csapatok is vinnék. (Rudy Galetti)
Tovább az összes átigazoláshoz