Afrika Kupa: Nekiestek a hibázó kapus házának, otthagyhatja a tornát - videó

A drukkerek szerint Togó miatta szenvedett vereséget.
Budai László 2017. január 24., kedd 7:30
A drukkerek szerint Togó miatta szenvedett vereséget.
Szerző: Budai László 2017. január 24., kedd 7:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Kérdéses, hogy pályára lép-e még a Gabonban zajló Afrika-kupán Kossi Agassa, a togói labdarúgó-válogatott kapusa, miután szurkolók rongálták meg a házát.

A drukkerek a 38 esztendős kapust okolták a Marokkótól elszenvedett 3-1-es pénteki vereségért, s Claude le Roy szövetségi kapitány szerint a vandalizmusról szóló hírek "érzelmileg befolyásolták" Agassát. A szakvezető így a 19 éve válogatott kapus döntésére bízza, pályára lép-e a csoportelső Kongói DK ellen a keddi zárófordulóban.

A C csoportban két forduló után Togo egy ponttal az utolsó helyen áll, de még van esélye a negyeddöntőbe jutásra.
(mti) 

Az említett mérkőzés

Átigazolások
Ferencváros
Gómez neves kérője
Argentin sajtóértesülések szerint a helyi élvonalban második Independiente hivatalos ajánlatot tett a Ferencváros középhátvédjéért, Mariano Gómezért.
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
ETO
Bánáti a Fradiban?
"Felröppent a hír, de bennem mindig az volt az elsődleges, hogy szeretnék Győrben maradni, az ETO-t erősíteni" - Bánáti Kevin arról, hogy az FTC-vel is hírbe hozták. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz