Fotó: fkzalgiris.lt
Vladimír Ceburin, a Zalgiris Vilnius vezetőedzője a pszichológiai tényezőket is fontosnak tartja a Ferencváros elleni Konferencia Liga-mérkőzés előtt.
- A csoportkör előtt állunk, ezt mindkét csapat tudja. Kielemeztük az ellenfelet, sok részletet összegyűjtöttünk. Van már tapasztalatunk a Ferencváros ellen, de azóta az ellenfelünk játékosai kicserélődtek és a játékuk is más lett. A Ferencváros szeret támadni, védekezni kevésbé. Nagyon komoly ellenfélről van szó. A pszichológia tényezőknek nagyon fontos szerepük van a sportban, a korábbi kudarcok után tisztában vagyunk a saját felelősségünkkel. Mindent megteszünk, hogy továbbjussunk - mondta Vladimír Ceburin, a Zalgiris sajtótájékoztatóján.
A mérkőzés csütörtökön magyar idő szerint 18 órakor kezdődik Vilniusban, melyet a Duna World élőben közvetít.
Olvastad már?
Máté Csaba a Fradi EKL-meccse előtt: "Sokra tartom őket, erősödtek; kiegyenlített mérkőzés lesz"
A Ferencváros a Konferencia Liga rájátszásának első mérkőzésén Litvániában, a Zalgiris Vilnius vendége lesz csütörtökön. A mérkőzés előtti napon Máté Csaba tartott sajtótájékoztatót.
Elolvasom
Átigazolások
Fradi/Tottenham
Keane-reakció
"Találgatásokkal nem foglalkozom" - reagált Robbie Keane az M4 Sport azon kérdésére, hogy ha úgy adódna, elfogadná-e a Tottenham kispadját, majd az ír edző elviharzott.
Mezőkövesd
Hosszabbítás
2027-ig meghosszabbították Varjas Zoltán szerződését. A 25 éves belső védő idén 14 bajnokin játszott, és két gólt is szerzett.
Videoton
Védőt igazoltak
Tapasztalt hátvéddel erősítettek a fehérváriak. A 29 esztendős Hesz Olivér a BVSC-Zugló csapatától érkezett a Videotonhoz.