A topligák piroskirálya most kilenc játékossal fejezte be a meccsét - videó

A spanyol Getafe úgy kapott ki hazai pályán a La Ligában, a Rayo Vallecano ellen (0-2), hogy a pályáról két, a kispadról pedig egy játékosát veszítette el kiállítás miatt.
Csakfoci.hu 2024. január 2., kedd 19:04
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 2., kedd 19:04

A szünet előtti és utáni percek döntötték el a keddi spanyol bajnokit, hiszen a Rayo ekkor szerezte a két gólját, a Getafe pedig ekkor veszítette el piros lappal Juanmi Latasát (könyökös, második sárga) és az angol Mason Greenwoodot (megsértette a bírót). Emellett a hazaiaktól a már lecserélt Damián Suárez is a kiállítás sorsára jutott, miután két sárgát is kidumált magának a játékvezetőnél a kispadon.

A vendégek így nyolc meccs után győztek újra a La Ligában, a Getafe viszont december eleje óta először kapott ki a bajnokságban.

A madridi gárda egyébként összességében a nyolcadik piros lapját szedte össze már az idényben, ezzel magasan vezeti az európai topligák erre vonatkozó statisztikáját az OptaJoe szerint.

Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.