Fotó: Arena Sport TV (képernyőmentés)
Úgy tűnik, a sokat látott szakember és a helyi tv-sek már fenn sem akadnak egy ilyen kis csetepatén.
Egészen szürreális jelenetek játszódtak le Szerbiában, a Vojvodina-Spartak Subotica (1-3) bajnoki mérkőzés után. A találkozót megnyerő vendégek mestere, a korábban hazánkban is több helyen (Kecskemét, Paks, Diósgyőr, Mezőkövesd) megfordult Szivics Tomiszláv higgadtan értékeli az összecsapást, miközben a háttérben szurkolók ütik egymást, futnak, székeket dobálnak és pirotechnikai eszközök is repülnek.
A hírek szerint a hazai drukkerek két csoportja keveredett összetűzésbe egymással, az erőszakos jeleneteket a játékosok is figyelemmel kísérik, de az interjú úgy ment le, mintha mi sem történt volna.
Átigazolások
Topolya
Szivics irányíthat
Szerb lapértesülések szerint az élvonalbeli Topolya új vezetőedzőt nevez ki Szivics Tomiszláv személyében.
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.