Vladimír Weiss segítőjét küldte az újonc Podbrezová elleni 2-1-es vereséget követően a meccs utáni sajtótájékoztatóra.
Boris Kitka, a Slovan vezetőedzője értékelte a szlovák bajnokság első fordulójában elszenvedett vereséget.
- Egész jól kezdtük a mérkőzést, de gól után feljöttek a hazaiak. Gyenge volt a felfelé mozgásunk, nem nyertünk egy az egy elleni párharcot, rossz volt a mozgásunk. A második félidőben végrehajtott cseréink nem hoztak sok változást. Bár a szünet után javult a játékunk, a végén beszorítottuk a hazaiakat a második kapott gól után. Ha azonban egy kemény ellenfelet akarunk legyőzni, több helyzetet kell kialakítanunk. A podbrezoviak fegyelmezettek voltak, hiányoztak az érzelmek.
Mint ismert, szerdán a Ferencváros a Slovant fogadja a BL selejtező 2. fordulójában.
Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.