Vladimír Weiss segítőjét küldte az újonc Podbrezová elleni 2-1-es vereséget követően a meccs utáni sajtótájékoztatóra.
Boris Kitka, a Slovan vezetőedzője értékelte a szlovák bajnokság első fordulójában elszenvedett vereséget.
- Egész jól kezdtük a mérkőzést, de gól után feljöttek a hazaiak. Gyenge volt a felfelé mozgásunk, nem nyertünk egy az egy elleni párharcot, rossz volt a mozgásunk. A második félidőben végrehajtott cseréink nem hoztak sok változást. Bár a szünet után javult a játékunk, a végén beszorítottuk a hazaiakat a második kapott gól után. Ha azonban egy kemény ellenfelet akarunk legyőzni, több helyzetet kell kialakítanunk. A podbrezoviak fegyelmezettek voltak, hiányoztak az érzelmek.
Mint ismert, szerdán a Ferencváros a Slovant fogadja a BL selejtező 2. fordulójában.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.