A Newcastle United a 89. percben szerzett góllal legyőzte a vendég Fulhamet az angol labdarúgó-bajnokság 20. fordulójának vasárnapi játéknapján.
A tabella harmadik helyére feljött Newcastle legutóbb tavaly augusztus 31-én kapott ki a Premier League-ben, az eddig az egyetlen bajnoki veresége a szezon során, mellette 10 győzelemnél és 8 döntetlennél tart. A Fulham ellen a klub rekordigazolása, a svéd Isak a 89. percben szerezte meg a győztes gólt, aki szeptemberi sérülése óta először játszhatott bajnokin a St James' Parkban.
A Chelsea a német Kai Havertz fejjel szerzett találatával verte meg a szintén a középmezőnyben tanyázó Crystal Palace-t. A Kékek így is maradtak a tabella 10. helyén, de pontszámban utolérték a kilencedik Liverpoolt. (MTI / csakfoci.hu)
Premier League, 20. forduló:
Chelsea - Crystal Palace 1-0 (Havertz 64.)
Newcastle United - Fulham 1-0 (Isak 89.)
Később:
17:30: Tottenham Hotspur - Arsenal
Olvastad már?
Ukrajnából igazolt 100 milliós játékost a Chelsea - hivatalos
Mykhailo Mudryk átigazolása végleges: a Sahtar Donyecktől a Chelsea-hez szerződő 22 éves ukrán támadó mindenben megegyezett a londoni klubbal, amely nyolc és fél évre szóló kontraktust kötött az összesen 100 millió euróért igazolt játékosért.
Elolvasom
Átigazolások
Diósgyőr
Ismerős arc tért vissza a csapathoz
Hivatalos honlapján közölte az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy visszatér a csapathoz Vujadin Radenkovic másodedző, aki már korábban is segítette Vladimir Radenkovic vezetőedző munkáját.
Videoton FC Fehérvár
Nikolics visszatért
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvár hivatalosan is bejelentette, hogy Nikolics Nemanja visszatér a csapathoz.
Ferencváros
Keane-t egy válogatottal hozták szóba
Szívesen látnák az ír válogatott kispadján a Ferencváros vezetőedzőjét, Robbie Keane-t - írja a Daily Record.