A nap rangadóján nem bírtak egymással a felek, horvát mészárlás, tripla 1 félidő alatt - eredmények

Ez történt csütörtökön a vb-selejtezők második fordulójában.
Csakfoci Admin 2016. október 6., csütörtök 20:52
Szerző: Csakfoci Admin 2016. október 6., csütörtök 20:52

A nap rangadóján Olaszország és Spanyolország nem bírt egymással (1-1), a gól nélküli első félidőt követően Vitolo szerzett vezetést a spanyoloknak, majd a hajrában De Rossi egyenlített büntetőből.

Koszovó a finnek elleni bravúros döntetlen után beleszaladt a késbe: a horvátok 6-0-ra győztek, Mandzukic, a Juventus klasszisa egy félidő alatt hármat berámolt.

A csoport másik meccsén igazi dráma zajlott, a 90. percben még a finnek vezettek 2-1-re, aztán a végeredmény 3-2 lett Izland javára, Sigurdsson a 96. percben szerezte a győztes találatot.

EREDMÉNYEK:

D-csoport:

Ausztria – Wales 2-2 (Arnautovic 28., 48., ill. Allen 27., Wimmer 45+1. – öngól)

Írország – Grúzia 1-0 (Coleman 56.)

Moldova – Szerbia 0-3 (Kostic 19., Ivanovic 37., Tadic 60.)

G-csoport:

Liechtenstein – Albánia 0-2 (Jehle 12.- öngól, Balaj 71.)

Macedónia – Izrael 1-2 (Nestorovski 63. ill. Hemed 25., Ben Haim 43.)

Olaszország – Spanyolország 1-1 (De Rossi 82. – 11-esből ill. Vitolo 55.)

I-csoport:

Izland – Finnország  3-2 (Arnason 37. Finnbogason 90. Sigurdsson 90+6.  ill. Puki 21., Lod 39.)

Koszovó – Horvátország 0-6 (Mandzukic 6., 24., 35., Mitrovic 68., Perisic 83., Kalinic 90+2.)

Törökország – Ukrajna 2-2 (Tufan 45+1., Calhanoglu 81. – 11-esből, ill. Yarmolenko 24. – 11-esből, Kravets 27.)