A Manchester City és Haaland ott folytatta, ahol az álomidényben abbahagyta - videó

Az Ázsiában túrázó Manchester City vasárnap 5-3-ra győzött az első nyári felkészülési mérkőzésén, a japán bajnokságban élcsapatnak számító Yokohama F. Marinos ellen.
Csakfoci.hu 2023. július 23., vasárnap 17:23
Szerző: Csakfoci.hu 2023. július 23., vasárnap 17:23

Sokáig meglepően alakult a találkozó, hiszen a japánok az első félidőben már 2-0-ra vezettek, de a legutóbbi idényben Bajnokok Ligáját, angol bajnokságot és FA-kupát nyerő angol gárda már a szünetig egyenlített, majd a második játékrészben, a duplázó Erling Haaland góljainak is köszönhetően meg is fordította a meccset.

A City-nél bemutatkozott a nyáron, a Chelsea-től igazolt vb-ezüstérmes és BL-győztes középpályás, a horvát Mateo Kovacic.

Felkészülési mérkőzés, Japán:

Yokohama F.Marinos - Manchester City 3-5 (A. Lopes 27., Matsubara 37., Inoue 86., ill. Stones 40., J. Alvarez 43., Haaland 52., 90., Rodri 72.)

Szoboszlai máris levette a lábáról Jürgen Kloppot: "A fizikuma egyszerűen lenyűgöző, egy igazi atléta"
A magyar válogatott csapatkapitánya komoly dicséretet kapott edzőjétől.
Paks
Böde, Gévay, Könyves
Böde Dániellel és Gévay Zsolttal már megegyeztek a paksiak a közös folytatásról, azonban Könyves Norbert jövője kérdéses, mert a csatár még nem döntött a hosszabbításról. (Nemzeti Sport)
Schäfer András
Az német élvonalbeli Union Berlin meghosszabbította Schäfer András szerződését.
Ubochioma Meshack
Ubochioma Meshack a következő szezont is ZTE színekben tölti, az NB I-es klub lehívta a 22 éves nigériai támadó szerződésében lévő opciót.