Fotó: Robin Jones - AFC Bournemouth/AFC Bournemouth via Getty Images

"A Liverpool számára prioritás" - bonyolódik Kerkez átigazolási ügye

A híres angol újságíró szerint még egy csapat sem tett konkrét ajánlatot a magyar válogatott játékosért.
Pék Attila 2025. május 22., csütörtök 19:21
Fotó: Robin Jones - AFC Bournemouth/AFC Bournemouth via Getty Images
A híres angol újságíró szerint még egy csapat sem tett konkrét ajánlatot a magyar válogatott játékosért.
Szerző: Pék Attila 2025. május 22., csütörtök 19:21

Továbbra sem tudni, hová igazol a nyáron a Bournemouth magyar válogatott balhátvédje, Kerkez Milos. Hétfőn Fabrizio Romano még arról számolt be, hogy a Liverpool mindenben megegyezett a 21 éves védővel, és már csak a kluboknak kell dűlőre jutniuk. A transzferguru posztját kedden Mark Douglas cáfolta, szerinte a Manchester City közelebb jár Kerkez leigazolásához.

David Ornstein, Anglia vezető átigazolási szakértője a The Athletic olvasói kérdezz-felelek során Kerkez helyzetére is kitért, mint írta, a magyar válogatott játékos számára a 'Pool a prioritás.

Még nincs semmilyen döntés. A Liverpool számára prioritás, és ő is a klub elsődleges célpontja, de vannak más lehetőségek is. A Manchester City és a Real Madrid is figyelemmel kíséri, de nem mint elsőszámú jelölt. Még egy klub sem tárgyalt a Bournemouthszal, ez azonban változhat, és amint a Liverpool, vagy bármelyik másik klub hajlandó megadni a Bournemouth által kért pénzt, hamar jöhet a megegyezés. Erre viszont még biztosan várni kell - írta Ornstein.

Kerkez ebben a szezonban 37 Premier League-mérkőzésen 2 gólt és 6 gólpasszt osztott ki a Bournemouth-ban.

Olvastad már?
Révész egyik saját nevelésű magyarja az élvonal helyett marad az NB II-ben
A Csakfoci információi szerint a Várdában 26 bajnoki meccsen négy gólt szerző Szőr Levente a másodosztályban folytatja karrierjét. 
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Kerkez Milos
David Ornstein szerint még egy csapat sem tett ajánlatot Kerkez Milosért, akinek a Liverpool a prioritás.
Kisvárda/Szeged
Révész magyarja átigazol
A Csakfoci információi szerint a Várdában 26 bajnoki meccsen négy gólt szerző Szőr Levente Szegeden folytatja karrierjét.
Sepsi
Döntések jövő héten
László Csaba jövőjéről a következő héten egyeztetnek, akárcsak a labdarúgókéról, akik közül Sigér Dávidot jó játékosnak és személyiségnek tartja Diószegi László klubelnök.
Tovább az összes átigazoláshoz