Fotó: abola.pt
Inkább bele sem gondolunk, mi lett volna, ha nincs sípcsontvédő az ellenfél játékosán.
Még a Real Madridban eltöltött időszaka alatt vált igazán hírhedtté az agresszív, számos alkalommal pedig túlságosan is kemény belépőiről a 133-szoros portugál válogatott játékos, Pepe.
A középhátvéd napjainkban már 40 éves, gyorsasága igencsak megkopott, de még mindig Európa egyik legerősebb bajnokságában játszik. A Porto kőkemény védője a hétvégén a Gil Vicente elleni bajnokin késett el nagyon csúnyán, de megúszta sárga lappal.
Íme, a kíméletlen belépő.
Porto, Gil Vicente karşısında dün akşam Joao Mario ve Uribe'nin kırmızı kart görmesiyle 52. dakikadan itibaren 9 kişi oynadı.
— Trivela Sports (@trivelaspor) February 27, 2023
Maçın 78. dakikasında hakem Pepe'nin bu hareketine sarı kart gösterdi. pic.twitter.com/0D3ipzS98r
Átigazolások
Fradi
Abu Fani Stankovicéknál?
A Telegraf szerint Dejan Stankovic csábítaná a szerb bajnok Crvena zvezdához Mohammed Abu Fanit.
Fradi
Beszállnak Tijaniért
Csehországi lapértesülés szerint az FTC is szívesen látná a tavasszal kölcsönben Nyíregyházán remeklő Muhamed Tiajnit.
DVSC
Nagy mozgás várható
Sergio Navarro és stábja is távozhat, miközben 10 játékos jövője kérdőjeles. A jelenleg nyíregyházi Manner Balázs és Muhamed Tijani érkezése sem kizárt. (DVSC Fanatics)