Gyönyörű és egyben szívszorító jeleneteket hozott a Feyenoord és a Zwolle holland bajnokija.
A vasárnapi találkozót megelőzően a hazai drukkerek fénybe borították a lelátót Tonny Vilhena októberben végén, rákban elhunyt édesanyja emlékére. A fiatal középpályás ezen a találkozón tért vissza a tragédiát követően, a szurkolók a "You’ll never walk alone"-t is elénekelték neki.
Mooi eerbetoon aan moeder Tonny Vilhena. #FEYpec pic.twitter.com/rgJT9GMZfd
— Iwan van Duren (@iwanvanduren) 2016. november 20.
Kippenvel in De Kuip: een schitterende actie met sterretjes als steun voor Tonny Vilhena na het overlijden van zijn moeder. #YNWA#feyzwo pic.twitter.com/oEg7Dr3m8C
— Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) 2016. november 20.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.