Gyönyörű és egyben szívszorító jeleneteket hozott a Feyenoord és a Zwolle holland bajnokija.
A vasárnapi találkozót megelőzően a hazai drukkerek fénybe borították a lelátót Tonny Vilhena októberben végén, rákban elhunyt édesanyja emlékére. A fiatal középpályás ezen a találkozón tért vissza a tragédiát követően, a szurkolók a "You’ll never walk alone"-t is elénekelték neki.
Mooi eerbetoon aan moeder Tonny Vilhena. #FEYpec pic.twitter.com/rgJT9GMZfd
— Iwan van Duren (@iwanvanduren) 2016. november 20.
Kippenvel in De Kuip: een schitterende actie met sterretjes als steun voor Tonny Vilhena na het overlijden van zijn moeder. #YNWA#feyzwo pic.twitter.com/oEg7Dr3m8C
— Feyenoord Rotterdam (@Feyenoord) 2016. november 20.
Átigazolások
Újpest
Ganea apja kiakadt
Édesapja szerint a kedden elküldött George Ganea azért került nehéz helyzetbe Újpesten, mert román.
ETO
Nemet mondtak a katalánoknak
A La Ligában szereplő Girona már ajánlatot is tett az ETO 20 éves ukrán-magyar csatáráért, Oleksandr Pyshchurért, de a győriek első körben nemet mondtak a megkeresésre. (Nemzeti Sport)
Légiósok
Szalai Attila
Miközben ügynöke szerint nem hagyja el a Kasimpasát, a török sajtó szerint Szalai Attila országon belüli klubváltása még elképzelhető lehet - ez a csapat viheti.